Blog

O Ses Türkiye’de “Acunmedya Akademi” Heyecanı

“O Ses Türkiye” yarışmasının 03.10.2021 tarihli yayınlanan son bölümünde,  Nişantaşı Üniversitesi ve Acunmedya Akademi’nin işbirliğiyle hayata geçirilen projenin ikinci yılında, yeni sezon eğitim dönemi ile ilgili açıklamalarda bulunuldu. 

Acunmedya Akademi Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Mutlay, yarışma jürisine ithafen “Harika bir kampüsümüz var. Oraya mutlaka bekliyoruz” diyerek tüm Jüri üyelerini Nişantaşı Üniversitesi kampüsüne davet etti. 

O Ses Türkiye jüri üyelerinden Beyazıt Öztürk, kampüse içtenlikle ve keyifle geleceğini belirterek “Bir gün okula bir söyleşiye de gelirim. Seve seve.” diyerek Acunmedya Akademi’nin yeni döneminde öğrencilerimizle bir söyleşi yapma müjdesini de verdi. 

Acun Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi’nin kurucusu Levent Uysal’a da projeden duyduğu mutluluğu vurgulayarak teşekkürlerini iletti: “Bu projeyi Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte yapıyoruz. Çok da mutluyuz. Buradan gerçekten bütün Nişantaşı Üniversitesi’ndeki öğrencilere de sevgiler.” diye konuştu. 

Kampüse her geldiğinde içi açıldığını ve mutlu olduğunu belirten Acun Ilıcalı, sözlerine şöyle devam etti: “Levent Bey’e de burada çok teşekkürler, sevgiler. Levent Bey’in projesiydi bu. Sağ olsun, bize böyle bir teklifte bulundu. Biz de projenin ciddiyetini görünce kabul ettik. 

“Amacımız Gerçekten İnsanların Hayatlarına Dokunabilmek” 

 Acun Ilıcalı, amacının insanların hayatlarına dokunmak olduğunu vurgulayarak elinden geldiğince iş kaynağı olarak tüm yetenekleri değerlendirmek istediklerini belirtti ve “Bize bu kadar güvenen insan olması, bizi tercih etmeleri çok güzel bir mutluluk bizim için, büyük bir mutluluk.” dedi. 

“Tüm Konsantrasyonumuz Buradaki Yetenekleri Bulmaya Çalışmak” 

Ilıcalı, herkesi işe alma şansları olmadığını ancak bütün konsantrasyonlarının, ‘focus’larının buralardan yetenekleri bulmaya çalışmak olacağını söyledi ve “Bulamadıklarımız için de tabii ki bir medya sektöründe iş alanları her zaman olacak. Bizden öğrendikleriyle inşallah güzel şeyler yaparlar. Bir kez daha hoş geldiniz arkadaşlar…” diyerek sözlerine devam etti.  

Back to list