DİJİTAL
İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi, Dijital Bölümü’nde, sektörün deneyimli uzmanlarının ve üstadların verdiği eğitimlerle dijital dünyaya yeni profesyoneller kazandırıyor.Sosyal Medya ve Google Reklamcılığı, Dijital İçerik ve Yayıncılık, Kodlama, E-Ticaret Yöneticiliği ve Girişimciliği, Müzik Prodüksiyonu ve Ses Tasarımı gibi bir çok alanda çok çeşitli bilgiler, püf noktalar, teknikler ve araçlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.Ayrıca Maaşlı Eğitim Programı’yla öğrencilerine, eğitim boyunca maaş alma imkanını sunuyor.

Dijital Eğitimi

Sürekli yenilenen ve gelişen dijital dünyanın yeni nesil uzmanlarını yetiştirmek için biz hazırız. Peki sen bu dünyanın kapılarını aralamaya hazır mısın?

Uygulama odaklı, eşsiz eğitim içeriklerimizi alanında uzman eğitmenlerimiz titizlikle anlatırken sektörün tanınmış üstadları da bu eğitimlere konuk olarak iş hayatından yaşanmış örnekler ve deneyimlerini aktarıyorlar.Her biri alanında üstad kabul edilen ve sektör deneyimine sahip uzmanlar tarafından verilen eğitimleri alın, dijital işiniz olsun.