TELEVİZYON
Acunmedya Akademi Televizyon Bölümü, televizyonculuk teknikleri ve detaylarını uygulamalı olarak, ünlü televizyoncular ve uzman akademisyenler yönetiminde sunuyor. Acunmedya Akademi Televizyon Bölümü, yurt içi ve yurt dışı stajlar ve beraberinde gelen iş imkanlarıyla da ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Televizyonculuk Eğitimi

Acunmedya Akademi’ye özgü bu bölümde, sektörün günümüz ihtiyaçları gözetilerek verilecek çok yönlü eğitim, yurt içi ve yurt dışı stajlar ve başarılı öğrenciler için iş imkanları televizyon dünyasına yeni profesyoneller kazandırılacaktır. Yarının fenomen televizyoncularının yetişeceği, televizyonculuk teknikleri ve detaylarını uygulamalı olarak, ünlü televizyoncular ve uzman akademisyenler yönetiminde sunan İleri Televizyonculuk Eğitimi seni bekliyor.

  Acunmedya Akademi İletişim Formu
   Detaylı bilgi için lütfen formu doldurunuz.

   Adınız
   Soyadınız
   Telefon Numaranız
   E-posta Adresiniz
   Doğum Tarihiniz
   Bilgi Almak İstediğiniz Bölüm / Eğitim

   Yaşadığınız Şehir


   [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Acunmedya Akademi’ye özgü bu bölümde, sektörün günümüz ihtiyaçları gözetilerek verilecek çok yönlü eğitim, yurt içi ve yurt dışı stajlar ve başarılı öğrenciler için iş imkanlarıyla televizyon dünyasına yeni profesyoneller kazandırılacaktır. Yarının fenomen televizyoncularının yetişeceği, televizyonculuk teknikleri ve detaylarını uygulamalı olarak, ünlü televizyoncular ve uzman akademisyenler yönetiminde sunan İleri Televizyonculuk Eğitimi seni bekliyor.