Dijital

Hogart Worldwide’dan Acunmedya Akademi Öğrencilerine MasterClass

Hogarth Worldwide Prodüksiyon Direktörü olan ve başarılarıyla büyük ilgi toplayan Meltem KÖSE, Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi öğrencilerine MasterClass eğitimi verdi.

Meltem KÖSE, 20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle; Proje Yönetimi, Uyuşmazlık Çözümü, Halkla İlişkiler ve Kolaylaştırma, Üretim Yönetimi, Etkili İletişim, Süreç Optimizasyon ve İçerik Yönetimi gibi uzmanlık alanlarıyla öne çıkmaktadır. Güçlü iş iletişimi becerileri başta olmak üzere, içerik yönetimiyle de ilgili özgün ve yaratıcı üretim portföyüne sahiptir.

Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi öğrencilerinin oldukça merak ettiği Hogart Worldwide hakkında da bilgiler veren başarılı prodüksiyon direktörü, sektörün ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla çalıştıklarından bahsetti.

On yılda dünya çapında 4500’den fazla kişiye ulaşan, WPP ailesinin bir parçası olan Hogart Worldwide’ın film ve reklam çoklama konusunda toplam 29 ülkeye hizmet sağladıklarını ve dünyanın en büyük network şirketlerinden biri olduklarını belirtti. Alanının en iyisi olan şirketlere, tüm kanallardan pazarlama hizmetleri sağladıklarını açıkladı.

Meltem KÖSE, özellikle prodüksiyon hakkında önemli sektör bilgilerine yer verdi. Prodüksiyon içerisinde yer alan birimleri örneklerle ifade etti. Bir prodüksiyondan beklenenleri en iyi şekilde karşılamak için neler yapılmasını gerektiğini en ince ayrıntılarıyla açıkladı. Prodüksiyon ekibindeki her bir çalışanın görev tanımlarına dair açıklamalarda bulundu.

MasterClass’taki samimi ve bilgi veren açıklamalarından sonra memnuniyetini ifade eden Meltem KÖSE, tüm soruları içtenlikle cevapladı. Hogart Worldwide’ın işe alımlarında Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi mezunlarına öncelik vereceklerinin müjdesini verdi.