Blog, Etkinlik

Acunmedya Akademi Öğrencileri O SES Sezon Açılışında!

Ekranlara geldiği günden bu yana reyting rekorları kıran ve seyircilere keyif dolu anlar yaşatan O Ses Türkiye sezon açılışını Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi Öğrencileri ile yaptı. 

Türkiye’nin en güzel seslerini belirleyecek ”O Ses Türkiye” Jürisinde, Türkiye’nin en önemli sanatçıları Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Oğuzhan Koç ve Murat Boz vardı. 

Acun Ilıcalı’nın sunumuyla unutulmaz hale gelen kahkaha, müzik ve rekabetle geçen bu deneyimi Akademi Öğrencilerinden dinlemek istedik. 

Eylül Dönemi Öğrencileri ile ilk mezunlar bir araya geldi. 

Melisa Büyükatik-İleri Televizyonculuk Görüntü Bölümü Mezunu  

“Acunmedya Akademi’nin ilk mezunları ve yeni dönem öğrencileri olarak tekrar bir araya gelip O Ses Türkiye sezon açılışına katılma şansı yakaladık. Sahnenin, kameraların, jürilerin ve kamera arkasındaki profesyonel kadronun inanılmaz bir enerjisi vardı. Acunmedya Akademi ve O Ses Türkiye ekibine teşekkür ederiz.” 
 

Acun Ilıcalı Televizyonculuk dersi verdi 

Deniz Tunç-Genişletilmiş İleri Televizyonculuk Görüntü Bölümü Öğrencisi 

“Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye’nin açılışında bizlere resmen televizyonculuk dersi verdi. Sahne yönetiminin nasıl idare edilmesi gerektiğinden, programın parçalı olarak nasıl çekildiğine kadar o kadar çok ip ucu verdi ki… 

Ustayı iş başında görmek başka tabi ama bizlere açıklamalı anlatması geceye bir başka anlam kattı. Benim için unutulmaz bir deneyim oldu. 

Bir gün ben de o sahnede çalışanlardan bir olacağım, biliyorum…” 

Lahmacun ve Baklava Partisi 

Akın Taşova-Dijital İçerik ve Yayıncılık Bölümü Mezunu 

“Acun Ilıcalı çekim arasında tüm öğrencilere lahmacun ve baklava ısmarladı.  

Ortama bir de müzik verilince arayı Lahmacun baklava partisine dönüştürdük 
Hem yedik, hem de tüm öğrenciler kaynaştık, belki de ömür boyu sürecek dostluklar başlattık.” 

 
Beyazıt Öztürk Her Zaman Formunun Zirvesinde! 
 

Nihal Okumuş-Genişletilmiş CRM ve Salesforce Bölümü Öğrencisi 

“Beyaz’ı çok özlemişiz. Gene formunun zirvesindeydi. Esprileriyle ve programa hakimiyetiyle bu sezona da kesin damga vuracak bence. Bizlere o kadar sıcak davrandı ki, sohbetiyle, samimiyetiyle gönüllerimize taht kurdu.”  

Ebru Gündeş Yine Yeniden! 

Kaan Oruç-Genişletilmiş İleri Televizyonculuk Görüntü Bölümü Öğrencisi  

“Bir insan hiç mi eskimez? O nasıl bir ses ve yorum. Zaten hayranıydım, daha çok hayran oldum. 3 yıl aradan sonra tekrar O Ses jüri koltuğunda Ebru Gündeş’i görmek çok iyi geldi. Güçlü sesi ile hepimizi büyüledi.“ 

 
Murat Boz Etkiledi! 
 

Sıla Özveren-Genişletilmiş Dijital İçerik ve Yayıncılık Bölümü Öğrencisi  

“Murat Boz, hem sempatik, hem yakışıklı hem de mütevazı. İlk defa bu kadar yakından gördüm. Tek etkilenen ben değilim herhalde. Hepimiz bayıldık. 

O Ses Türkiye’de en fazla şampiyonluğa Murat Boz sahipmiş. Ama o zaten bizim gönüllerimizin şampiyonu.” 

Oğuzhan Koç heyecanı! 

İgal Benşabatlevi-Sosyal Medya Reklamcılığı Bölümü Mezunu 

“Oğuzhan Koç’un O Ses Türkiye’ye bu kadar güzel uyacağını düşünmemiştim. Çok iyi bir seçim olmuş. Sempatik tavırları ile programa renk kattı. O Ses Çocuklar’da aldığı şampiyonluğu burada da yakalayabilir.”