Blog, Etkinlik

Acun Ilıcalı Akademi Hakkında Merak Edilenleri Cevapladı!

Candaş Tolga Işık’ın Az Önce Konuştum Programı’na Acun Ilıcalı konuk oldu. Işık izleyicilerden gelen Akademi sorularını programda Ilıcalı’ya yöneltti. Acun Ilıcalı, İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi ile ilgili tüm soruları yanıtladı, merak edilenleri anlattı.

“Akademi Hayalimizdi”

Acun Ilıcalı: “ İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi Sevgili Levent Uysal ile birlikte yaptığımız güzel bir hayalimiz. Levent Uysal yenilikçi ve proje geliştirmeyi seven bir kişi ve Akademi Projesi’ni bana önerdiğinde aklıma yattı. Ortaya çıkardığımız projenin meyvesini verdiğini düşünüyorum.”

“Amacımız Öğrencilerimizi İşe Yerleştirmek”

Acun Ilıcalı: “Mezunlarımızdan Survivor Ekibi’ne dahil olanlar var. Bire bir benimle çalışan Akademi mezunu arkadaşım var. Amacımız; öğrencilerimizi sadece ACUNMEDYA Ekibi’ne dahil etmek değil, Akademi’yi tercih eden mezunlarımızı işe yerleştirmek ve mesleklerinde gelişmelerini sağlamak. Örneğin, Gastronomi Bölümümüzde işe yerleştirme oranımız çok yüksek. Neredeyse %100.

“Devam Edeceğiz”

Acun Ilıcalı: “İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi’de Gastronomi, Televizyon, Dijital Bölümlerimiz var. Her bölümde başarılı mezunlarımızı işe yerleştiriyoruz. Ve devam edeceğiz.

Hayalin İşin Olsun

İlgili Yazılar