CRM ve SalesForce

CRM ve SalesForce Eğitimi?

Müşteri ilişkileri yönetimi alanında tüm dünyada çok önemli bir yeri olan Salesforce ekosistemine profesyonel açıdan bakarak, hakim olmak ve bu ekosistemin işleyişini öğrenerek etkin bir CRM uzmanı olmak için bu eğitime katılmalısınız. Ayrıca tüm dünyada geçerliliği olan ve sahip olan uzmanlara çok önemli gelir kapıları aralayan Salesforce onaylı sertifika alabilmek için gerekli altyapıyı Müşteri Data Yönetimi (CRM) ve Salesforce Eğitimi’nde kazanabilirsiniz.

Bu Eğitimi Kimler Almalıdır?

Bu eğitimi üniversitelerin pazarlama, işletme, endüstri mühendisliği vb. bölümlerinden mezun olan veya olmak üzere olan öğrenciler, sektöre yeni başlamış ve hızlıca uzmanlaşmak isteyen profesyoneller, kendi işini yapan ve bu sırada CRM kullanan veya kullanmayı planlayan girişimciler mutlaka almalıdır.

Bu Eğitimde Neler Öğreneceksiniz?

 • Dünyanın 1 numaralı CRM ürünü ile CRM temelleri konuşulacak ve eğitim kapsamının paylaşılacaktır.
 • Eğitim yol haritası ise interaktif olarak sınıfın seçeceği iş süreçlerinden biri olarak belirlenecektir.

Her yıl milyonlarca insanın istihdam edildiği bu ekosistemde yerinizi alabileceğiniz roller ve kariyer basamakları anlatılacaktır.
Kariyer basamaklarında hızla seviye atlanabilecek doğru yöntemler paylaşılacaktır.

 • Müşteriyi tanımak
 • Satılan ürünü tanımak
 • Müşteri ilişkilerini belirlemek
 • Müşteri segmentlerini belirlemek
 • Kampanya tasarımı

 • Yapılacak projeye ait iş süreçlerinin analizi
 • Teknik açıdan sistem tasarımı (basit veritabanı oluşturma ve iş akış otomasyonlarını belirleme)
 • Projeye katkı sağlayacak ek ürünlerin, ek araçların belirlenmesi
 • Herkesin anlayabileceği dilden tasarım dökümanı oluşturmak

 • İş birimleri için Salesforce Uygulamaları geliştirme
 • Otomasyon araçları ile Salesforce implementasyonu
 • Veri görünürlüğü/güvenliği

 • Arayüz analizi
 • Kullanıcı deneyimi tasarımı
 • Farklı düzeydeki farklı gruplara eğitim içeriği üretimi
 • Kullanıcı kabulü

 • Raporlama
 • Veri Görselleştirme
 • Geribildirimlere göre süreç iyileştirme planı

Sıkça Sorulan Sorular

Şu an aktif olarak kaydı devam eden eğitimimiz 17 Ocak 2022’de başlayacaktır. 

NOT: Eğitimin sınıf ortamında -yüz yüze- gerçekleştirilmesi planlanmıştır. Ancak zaman zaman pandemi sebebiyle eğitimin sınıf ortamında verilmesine engel teşkil eden bazı durumlar olabileceğinden, eğitim “online canlı” olarak devam edecektir. 

Eğitimde profesyonel kameralardan bilgisayar programlarına, cep telefonu kameralarından, mobil uygulamalara kadar birçok konuda detaylı anlatım gerçekleştirilir. Eğitim içeriğinde yer alan konuların büyük çoğunluğu uygulama ağırlıklı olduğu için öğrencilerin bazı derslerde aktarılan bilgileri bizzat pratik etmesi beklenir. Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Campus’te bilgisayar laboratuarlarında yüz yüze gerçekleştirilecek olan bu eğitim için bilgisayar veya masaüstü programlarının tedariğini Acunmedya Akademi karşılamaktadır.

Yüz yüze eğitimler İstanbul Maslak 1453’te bulunan Nişantaşı Üniversite NeoTech Campus’te gerçekleştirilmektedir. Online canlı eğitimler ise Nişantaşı Üniversitesi uzaktan eğitim sistemi (LMS) üzerinden düzenlenir.
Bireysel kariyer yolunuzdaki fırsatları ve ekibinizin yetkinliklerini arttırmak için CRM sertifikasyon programına katılmak ister misiniz? CRM eğitimi ve sertifikasyon eğitimi sizi bulut bilişim bilgileri ile donatır, böylece özelleştirmek, entegre etmek, kodlamak ve tasarlamak için Salesforce CRM’in avantajından yararlanabilirsiniz.
CRM ve SalesForce eğitimi rol bazlı alabileceğiniz içeriklere sahiptir. Sistem yöneticileri (admin) ve CRM danışmanlar için uygun olan bu eğitimi alarak CRM ve Salesforce’a hakim olacak ve uluslararası sertifikasyon sınavına girmeye hazır olacaksınız. Bunun dışında bulunduğunuz şirkette de ilgili alanda yetkin, uzman olacaksınız. Kariyerinizi olumlu etkileyecek bu eğitimi alarak kazancınızı hatırı sayılır oranlarda da arttırabilirsiniz.
Eğitim boyunca hazırlanan tüm ödevler, 3 proje ve değerlendirme mülakatı, final projesi, eğitmenlerin kanaat notları ve %90 devamlılık yüzdesinden oluşan bir puanlama kombinasyonu, başarı puanınızı oluşturmaktadır.
Başarı puanı 90’dır.
Devamlılığı %90’ın üstünde olan her öğrencimiz Mezuniyet Belgesi alabilir. Başarı puanı Acunmedya Akademi İşe Yerleştirme Programına katılabilmek için gereklidir.

Devamlılık ve katılımcılık Acunmedya Akademi’de çok önem verdiğimiz kriterlerden biridir. Bu yüzden devamlılığı %90’ın altında olan öğrencilerimiz, Mezuniyet Belgesi alamazlar. Sadece Katılım Belgesi alabilirler.

Eğitimlerimizi başarı puanı ile bitiren öğrencilerimiz doğrudan Acunmedya Akademi İşe Yerleştirme Programından faydalanabilecektir.

Acunmedya Akademi sektörün önemli ihtiyacı olan nitelikli ve eğitimli eleman ihtiyacı yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Bu doğrultuda Nişantaşı Üniversitesi ve Acun Medya’nın network’ündeki şirketlerin nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak ve başarılı mezun öğrencilerimizin sektöre hızlı bir giriş yapmasını sağlamak amacıyla Acunmedya Akademi İşe Yerleştirme Programı oluşturulmuştur.

Acunmedya Akademi İşe Yerleştirme Programı, iş fırsatlarını sürekli takip eden ve başarılı öğrencilerimizin mezun olduktan sonra da kariyer yolculuklarında destek olan Acunmedya Akademi Kariyer Merkezi uzman ekibi liderliğinde yürütülmektedir.

En fazla 3 aylık deneme süreci olarak başlayacak işiniz maaşlı olacaktır. Kadroya alınmanız, sizinle işveren arasındaki anlaşmaya bağlıdır.

Bu eğitim Salesforce onaylı resmi sertifika alabilmeniz için girmeniz gereken sınavlara, en temelden hazırlanabileceğiniz ve bu sertifikaları alabilmeniz için gerekli altyapı ve bilgi – birikimi sağlamaktadır. Bununla birlikte eğitim sonunda Acunmedya Akademi diploması da alarak tüm dünyada geçerliliği olan bir belge sahibi olmuş olursunuz.

Dijital Bölümü Hakkında

Dijital dönüşüm çoktan başladı. Tüketiciler artık neredeyse tüm ihtiyaçlarını doğrudan veya dolaylı olarak dijital platformlar aracılığıyla karşılayabiliyor. Acunmedya Akademi Dijital Bölümü eğitimleri de kullanıcıların eğilimleri baz alarak hazırlandı.

Alanında uzman ve üstadların yer aldığı Dijital Bölümü eğitimlerimizin uygulama ağırlıklı, güncel içerikleri ile sektörde kolaylıkla fark yaratabileceğiniz bilgiye erişebilirsiniz.

Dijital Bölümü Eğitmenlerimiz

Dijital İşin Olsun

Salesforce, 2021 mali yılında 21,25 milyar Amerikan doları gelir elde etti ve CRM pazarında % 19,8 paya sahip oldu.

Küresel ekonominin kaçınılmaz bir dönüşümü olan veri odaklı sistemler Salesforce gibi şirketlerin değerini arttırmaya devam ederken ve ekonomik büyümede bu denli kritik bir rolü olan veriyi müşteri ilişkileri yönetimi alanında dünyanın 1 numaralı çözümü Salesforce ile yönetmeye ve eşsiz bir CRM uzmanı haline gelmeye hazır mısın?