Genişletilmiş Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

Neden Yazılım Uzmanlığı Eğitimi?

Yapay zekadan internet sitesine mobil uygulamalardan online uygulamalara geniş seçenekler sunan sektörde, yurt içi ve yurt dışında çalışma imkanı bularak yüksek maaşlar kazanabilirsiniz.

Bu Eğitimi Kimler Almalıdır?

Sektörde hızlıca yer almak ve alanında uzmanlaşmak isteyen herkes bu eğitimi tamamlayarak firmalarda yerini alabilir ve hızlıca dijitalleşen dünyada ilk adımlarını atabilir. Yüksek maaş yelpazesi ve işe alım sürecindeki hızı sebebiyle Yazılım Uzmanlığı Eğitimi analitik yeteneği olanlar için ön plana çıkmaktadır. 

Eğitim sonunda katılımcılar, algoritma oluşturabilecek, web, mobil ve desktop için yazılım projelerinde yer alabilecek, veritabanı iletişimi ve sorgularını sağlayabilecek, proje versiyonlama ve yayınlama süreçleri hakkında deneyime sahip olabilecek, yazılım projelerinde başlangıç seviyesinden itibaren yer alabileceklerdir.

Hangisinde Uzmanlaşmalıyım? BackEnd mi? FrontEnd mi?

Yazılım Uzmanlığı Eğitimi 2 aşamada tamamlanacaktır. Öğrencilerimiz eğitimin ilk aşamasında; “Temel Yazılım” öğrenerek uzmanlaşmak istedikleri alanı seçecek duruma geleceklerdir. Böylece öğrencilerimiz kendi gelecekleri ve kariyerleri konusunda kendi kararlarını vererek BackEnd ya da FrontEnd Uzmanlıklarından tercih ettikleri ile eğitimlerinin ikinci aşamasına devam ederler. 

Bu eğitim programında; 80 Saat Temel Eğitim ve 100 Saat Uzmanlık Eğitimlerine ek olarak 100 saat video, 50 saat online etüt çalışması yapılmaktadır. Toplam eğitim içeriği 18 Hafta 330 saattir.

Bu Eğitimde Neler Öğreneceksiniz?

-Algoritma
-Temel HTML
-Temel CSS
-Bootstrap
-Javascript programlama
-JQUERY-AJAX
-SQL (MSSQL)
-NoSQL (MongoDB)
-Temel API programlama (Node JS / WEB API)
-Web uygulama örnekleri
-Windows forms app programlama
-Desktop uygulama örnekleri
-Git
-GitHub
-Proje yayınlama
-Advanced HTML, HTML5
-Advanced CSS, CSS3
-SASS programlama
-Advanced javascript
-Advanced jquery & AJAX
-EcmaScript 6
-NodeJS
-MongoDB
-ReactJS
-Redux
-NextJS
-Proje yayınlama
-C# Programlama
-Object oriented programming
-Advanced SQL programming
-Advanced windows form app
-ADO.NET
-DAPPER
-ENTITY FRAMEWORK & EF CORE
-ASPNET Core MVC
-ASPNET Core razor pages
-ASPNET Core web API
-Proje yayınlama

Eğitimi alacak Kişilere Sağlanacak Ek Faydalar Nelerdir?

Tüm öğrencilerimiz Acunedya Akademi’nin geniş network’ünün içine girerek, eğitim süresince organize edilen Talks, Workshop ve MasterClass etkinlikleri sayesinde, sektör duayenleri ile bire bir tanışma, sohbet etme ve soru sorma fırsatı yakalayarak kendi network’lerini oluşturuyorlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Maaşlı eğitim programı, katılımcının eğitimi devam ederken maaş almasını sağlayan bir programdır. Akademi’ye devamlılık gösteren, lise mezunu olan her katılımcı, eğitimin 1.ayı dolduğunda programa dahil olarak maaş almaya başlayacaktır.Maaşlı eğitim programı devamlılık gösteren her öğrencimiz için 6 ay sürmektedir.Devamlılık gösteren her öğrencimiz eğitim ücretinin 16,500 TL’sini geri almış olacaktır.Daha fazla detay için ‘maaşlı eğitim programı’nı inceleyin.
Eğitim, Şubat 2023 tarihi için planlanmaktadır.
Eğitimlerimiz yüz yüze gerçekleştirilmekte olup; İstanbul Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Campus’te bulunan, Acunmedya Akademi’nin stüdyolarında ve bilgisayar laboratuarlarında uygulamalı olarak yapılmaktadır.
Katılımcılar, NeoTech Campus’te yüz yüze öğrenecekleri teorik bilgilerle eş zamanlı, deneme uygulama yöntemli bir eğitim alacaklardır.
Yazılım Uzmanlığı Eğitiminin ana hedefi;

FrontEnd Development alanında iş olanağı arayan, web uygulamaları geliştirmek isteyen, büyük-orta-küçük ölçekli tüm web projelerinde arayüz geliştirilmesinde rol almak isteyen herkesi, bu donanıma ulaşmaktır.

BackEnd Uzmanlığı Eğitimi ile .NET Core öğrenerek; platformdan bağımsız uygulama geliştirebilmek, açık kaynak kodlu bir yazılım dili olduğu için bir çok geliştirici ile global projelere destek verebilmek, esnek bir kullanım imkanı ve iş olanakları sağlaması ile geleceğe yön verecek olan teknolojileri öğrenmek isteyenleri bu donanıma ulaştırmaktır.

Eğitimin sonunda öğrencilerimiz donanımlı bir BackEnd Uzmanı ya da FrontEnd Uzmanı olarak iş hayatına atılma fırsatına sahip oluyorlar.

Eğitimi tamamlayanlar; algoritma oluşturabilecek, web, mobil ve desktop için yazılım projelerinde yer alabilecek, veritabanı iletişimi ve sorgularını sağlayabilecek, proje versiyonlama ve yayınlama süreçleri hakkında deneyime sahip olabilecek, yazılım projelerinde başlangıç seviyesinden itibaren yer alabileceklerdir.

Katılımcılar; Şirket ve kurumların Yazılım Geliştirme Departmanları veya IT’lerinde Yazılım Uzmanı, FrontEnd Developer veya BackEnd Developer olarak firmaların yazılım departmanında uçtan uca profesyonel destek sağlayabilecek bir uzman olacaklardır.

Yazılım Uzmanlığı Eğitimi kampüs dışında da etütler ve projeler ile devam ettiğinden dolayı öğrencilerimizin kendi bilgisayarları ile katılmaları beklenmektedir.

Minimum sistem gereksinimleri: MS Office (güncel), Min. Windows 10 İşletim Sistemi, min. 8GB RAM(32 GB RAM önerilen), 500 GB SSD.

Katılımcının bilgisayarına aşağıdaki programları yüklemesi gerekmektedir:

Temel Yazılım: Visual Studio 2022, Sql Server 2019 (Developer Edition),Visual Studio Code, Git,NodeJS, MongoDB

Backend: Visual Studio 2022, Visual Studio Code, Sql Server 2019 (Developer Edition), Git

Frontend: Visual Studio Code, NodeJS, MongoDB, Git

Lise mezunu olan ve bu mesleğe istek duyan herkes için uygun bir eğitimdir. Yazılım Uzmanlığı Eğitimi analitik düşünce yeteneği, disiplin ve sıkı çalışma gerektirir. Bu sebeple aday öğrencilerimizin doğru karar verdiğinden emin olmak için öğrencilerimizle ön görüşme yapılmaktadır.
Ön görüşmenin olumsuz neticelenmesi halinde yapmış olduğunuz ödeme eksiksiz olarak iade edilir.
Derse devam Acunmedya Akademi’de çok önem verdiğimiz kriterler arasındadır.Bu nedenle devam durumu %90’ın altında olan öğrencilerimiz, Mezuniyet Belgesi alamazlar. Sadece Katılım Belgesi alabilirler.

Dijital Bölümü Hakkında

Acunmedya Akademi Dijital Bölümü eğitimleri ile Sosyal Medya ve Google Reklamcılığı, Dijital İçerik ve Yayıncılık, Kodlama, E-Ticaret, Dijital Müzik ve Ses Tasarımı gibi bir çok alanda çok çeşitli bilgiler, püf noktaları, teknikler ve araçlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Her biri alanında üstad kabul edilen ve sektör deneyimine sahip uzmanlar tarafından verilen eğitimleri alın, dijital işiniz olsun.

Dijital Bölümü Eğitmenleri

Dijital İşin Olsun

LinkedIn’e 2021 verilerine göre geçen yıl, tüm sektörler bazında en hızlı büyüyen pozisyonların dijital alanındaki işler olduğu görüldü.

Bu alandaki iş fırsatlarında gerçekleşen talep artışının %52 olduğu tespit edildi. Tüm dünya dijitalleşirken bir uzman olarak sen de bu değişimden fayda sağlamaya hazır mısın?